Lekarze POZ

Lek. Lucyna Aschenbrenner - Pediatra

Godziny przyjęć:


Dzieci zdrowe

Pn. 

11:00  

-  

12:00

Wt.

12:00

-

13:00

Śr.

14:00

-

15:00

Czw.    

08:00

-

09:00


Dzieci chore

Pn.

08.00

-

11.00

Wt.

09.00

-

12.00

Śr.

15.00

-

18.00

Czw.

09.00

-

12.00

Pt.

14.00

-

18.00

Lekarz przyjmuje na parterze w budynku C, Gabinet 11

 

Dr n. med. Gabriela Brzoska-Butscher - Specjalista chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć:

Pn. 

08:00  

-  

12:40

Wt.

08:00

-

12:40

Śr.

08:00

-

12:40

Czw.    

13:00

-

18:00

Pt.

08:00

-

12:40

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 101

 

Lek. Barbara Budzyn - Lekarz

Godziny przyjęć:

Pn. 

13:00  

-  

18:00

Wt.

08:00

-

13:00

Śr.

13:00

-

18:00

Czw.    

08:00

-

13:00

Pt.

13:00

-

18:00

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 110

 

Lek. Agata Burzej - Specjalista chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć:

Pn. 

08:00  

-  

13:00

Wt.

13:00

-

18:00

Śr.

08:00

-

13:00

Czw.    

08:00

-

13:00

Pt.

08:00

-

13:00

Lekarz przyjmuje na II piętrze w budynku A, Gabinet 201

 

Lek. med. Anna Jungiewicz-Deja - Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista diabetolog

Godziny przyjęć:

Pn. 

08:00  

-  

11:00

Wt.

08:00

-

11:00

Śr.

08:00

-

11:00

Czw.    

13:00

-

15:45

Pt.

08:00

-

11:00

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 202A

 

Lek. Bogusław Karczewski - Lekarz chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć:

Pn. 

08:00  

-  

12:00

Wt.

08:00

-

14:00

Śr.

08:00

-

12:00

Czw.    

08:00

-

12:00

Pt.

12:00

-

18:00

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 103

 

Lek. Jolanta Kozieł - Specjalista medycyny rodzinnej

Godziny przyjęć:

Pn. 

14:00  

-  

18:00

Wt.

14:00

-

18:00

Śr.

14:00

-

18:00

Czw.    

14:00

-

18:00

Pt.

14:00

-

18:00

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 109

 

Lek. Iwona Marcoll - Specjalista chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć:

Pn. 

08:00  

-  

13:30

Wt.

13:00

-

18:00

Śr.

08:00

-

10:30

Czw.    

08:00

-

13:30

Pt.

08:00

-

11:30

Lekarz przyjmuje na II piętrze w budynku A, Gabinet 202

 

Lek. Ewa Oruba - Specjalista chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć:

Pn. 

13:00  

-  

18:00

Wt.

08:00

-

13:00

Śr.

08:00

-

13:00

Czw.    

08:00

-

13:00

Pt.

08:00

-

13:00

Lekarz przyjmuje na II piętrze w budynku A, Gabinet 202A

 

Lek. Anna Sałapa - Specjalista psychiatra

Godziny przyjęć:

Pn. 

08:00  

-  

11:15

Wt.

08:00

-

11:15

Śr.

14:45

-

18:00

Czw.    

08:00

-

11:15

Pt.

08:00

-

11:15

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 102

 

Lek. Wioleta Szczęsna-Ćwik - Specjalista chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć:

Pn. 

15:00  

-  

18:00

Wt.

15:00

-

18:00

Śr.

08:00

-

11:00

Czw.    

15:00

-

18:00

Pt.

08:00

-

11:00

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 110

 

Lek. Irena Skowrońska - Pediatra

Godziny przyjęć:


Dzieci zdrowe

Pn. 

08:00  

-  

09:00

Wt.

13:00

-

14:00

Śr.

16:00

-

18:00

Czw.    

12:00

-

13:00

Pt.

12:00

-

13.00


Dzieci chore

Pn.

09.00

-

13.00

Wt.

14.00

-

18.00

Śr.

13.00

-

16.00

Czw.

08.00

-

12.00

Pt.

08.00

-

12.00

Lekarz przyjmuje na parterze piętrze w budynku C, Gabinet 13

 

Lek. Stanisław Andrzej Stawowy - Specjalista chorób wewnętrznych

Godziny przyjęć:

Pn. 

13:00  

-  

18:00

Wt.

08:00

-

13:00

Śr.

09:00

-

14:00

Czw.    

08:00

-

13:00

Pt.

08:00

-

13:00

Lekarz przyjmuje na I piętrze w budynku A, Gabinet 111

 

Lek. Alicja Wajrak-Fałowska - Specjalista medycyny rodzinnej, Pediatra 

Godziny przyjęć:


Dzieci zdrowe

Pn. 

13:00  

-  

14:00

Wt.

08:00

-

10:00

Czw.    

13:00

-

14:00

Pt.

08:00

-

09.00


Dzieci chore

Pn.

14.00

-

18.00

Wt.

10.00

-

13.00

Śr.

08.00

-

13.00

Czw.

14.00

-

18.00

Pt.

09.00

-

13.00

Lekarz przyjmuje na parterze w budynku C, Gabinet 13

 

Pobierz druki:

Druk deklaracji wyboru Lekarza POZ


Dokumenty są zapisane w formacie pdf, program służący do otwarcia ich do pobrania poniżej:
Adobe Acrobat Reader

 

Rejestracja:

  • Osobiście 
  • Telefonicznie (18) 442-00-06
  • Przez osoby trzecie

Zobacz plan CM BATOREGO